Defqon.1 2015 komt er weer aan en de afgelopen weken zat iedereen al met smart te wachten op de onthulling van de line up. Vorige week werd het anthem van dit jaar al bekend en vandaag is het dan eindelijk zover en onthulde Q-Dance de volledige line-up van het hele weekend. Maar liefst 250 artiesten zullen hun opwachting maken tijdens dit drie dagen durende event in de stijlen van Hardstyle, Jump, Electro, Hardcore en nog veel meer. Check hieronder dus snel de volledige line up van Defqon.1 2015.

Ben jij er dit jaar bij op Defqon.1 2015? Laat dan in een reactie weten op welke stage we jou het hele weekend kunnen vinden! Kun je haast niet wachten, lees dan alvast ons party report van 2014!

Q-Dance Maakt Volledige Line-Up Defqon.1 Weekend 2015 Bekend

Defqon.1 2015 – Vrijdag 19 Juni – The Gathering

BLUE – HARDSTYLE

BRENNAN HEART
D-BLOCK & S-TE-FAN
GUNZ FOR HIRE
B-FRONT
MAX ENFORCER
MASHUP JACK LIVE
HOSTED BY VILLAIN

BLACK – HARDCORE

CHARLY LOWNOISE & MENTAL THEO
NOSFERATU & ENDYMION *MILLENNIUM SET*
DARKRAVER & THE VIPER & RUTHLESS
KORSAKOFF
MAD DOG
HOSTED BY RUFFIAN

Defqon.1 2015 – Zaterdag 20 Juni – The Festival

RED – HARDER STYLES

RAN-D
FRONTLINER
COONE
MINUS MILITIA
DA TWEEKAZ
NOISECONTROLLERS
POWER HOUR
ZATOX
WILDSTYLEZ
ATMOZFEARS
DIGITAL PUNK
ELKABASS (THE PROPHET)
HOSTED BY VILLAIN

BLUE – RAW HARDSTYLE

RADICAL REDEMPTION *LIVE*
FREQUENCERZ
A2 RECORDS “UNSTOPPABLE”
FREAKZ AT NIGHT
HARD DRIVER
WARFACE
ENDYMION
CHAIN REACTION
DARK PACT & LUNA
TITAN
PHUTURE NOIZE
HOSTED BY DV8

BLACK – HARDCORE
PARTYRAISER
THA PLAYAH
TRAXTORM GANGSTAZ ALLIED *LIVE*
MISS K8
EVIL ACTIVITIES
ANIME
NEOPHYTE & TIEUM
PANDORUM
OUTBLAST & RE-STYLE
MARC ACARDIPANE
SYNTHAX
HOSTED BY JEFF

UV – EUPHORIC HARDSTYLE

GECK-O
CODE BLACK
AUDIOFREQ
ZANY
TATANKA
TONESHIFTERZ
DR. RUDE
FESTUCA
CRYSTAL LAKE
OMEGATYPEZ
ATMO
HOSTED BY DL!

GOLD – HARDCORE CLASSICS

THE DREAMTEAM
PREDATOR
VINCE
DUNE
BASS-D
PANIC
G-TOWN MADNESS *LIVE*
MD&A *LIVE*
CRITICAL MASS
UZI
HOSTED BY DA MOUTH OF MADNESS

BROWN – FREESTYLE

MARK WITH A K
DIRTCAPS
RUTHLESS
FEESTDJRUUD
THE VIPER
LOWRIDERZ
KUTSKI
PAT B
DEMONIAK
AKYRA
HOSTED BY CHUCKY

MAGENTA – HARDSTYLE CLASSICS
DANA
LUNA
QLUBTEMPO PARADE WITH PAVO, PILA, TRILOK & CHIREN
DJ GHOST
JIMMY THE SOUND
SUNNY D
MELANIE DI TRIA
BROOKLYN BOUNCE
HOSTED BY RENEGADE

INDIGO – XTRA RAW

EXIT MIND
MAIN CONCERN
ACT OF RAGE
SUB SONIK
POLISH RAW SHOWCASE
JASON PAYNE
RADIANCE
ARTIFACT
PROJECT EXILE & RIIHO
HARDCRAFT
KEVIN KAOS
HOSTED BY LIVID

SILVER – INDUSTRIAL

OPHIDIAN & N-VITRAL
THE OUTSIDE AGENCY
MANU LE MALIN
THE DJ PRODUCER
SIMON UNDERGROUND
BLOODCAGE
SEI2URE
SWITCH TECHNIQUE
DJIPE *LIVE*
WAR IS INEVITABLE
HOSTED BY NO-ID

YELLOW – XTREME / SCHRANZ

DR. PEACOCK
NOISEKICK
SRB
THE DESTROYER
THE SICKEST SQUAD
AKIRA & MITHRIDATE
MARCUS DECKS
ANDY THE CORE
AK47

WHITE – SUBGROUND

MIGHTYFOOLS
ACTI
DONNIE DARKO
JUSTIN PRIME
SCOT PROJECT
ALEX KIDD
PHRANTIC
S1NGULAR
MAX MOORE
DONE HEAVY
HOSTED BY MC D

PURPLE – UP & COMING

ELECTRONIC VIBES
CYBER
DEVIN WILD
DANIDEMENTE
MANDY
NOTORIOUZ
JINXED & FAIZAR
KEMIKAL
IGNITION
BREAK ZERO
ICHA
SICKDDELLZ
HOSTED BY AXYS

AFTERPARTY

DEEPACK *15 YEARS CELEBRATION*
FREQUENCERZ
WASTED PENGUINZ *LIVE*
ALPHA²
HOSTED BY RUFFIAN

AFTERPARTY

#TIH INVASION
DESTRUCTIVE TENDENCIES
KASPAROV & SYSTEM SHOCK FT DIESEL

Defqon.1 2015 – Zondag 21 Juni – The Festival

BLUE – RAW HARDSTYLE

CRYPSIS
DEETOX
HARD ATTAKK
E-FORCE
THERA
OUTBREAK
JACK OF SOUND
HIGH VOLTAGE
DEGOS & RE-DONE
THE VISION & PHRANTIC
HOSTED BY DV8

BLACK – HARDCORE

ANGERFIST
THE SUPREME TEAM
NOSFERATU & AMADA
WASTED MIND & CROSSFIYAH
NOIZE SUPPRESSOR
ART OF FIGHTERS & AMNESYS
PROMO & OMI
KASPAROV
HOSTED BY JEFF

BROWN – FREETYLE

DARKRAVER
MENTAL THEO
THE PARTYSQUAD
GIOCATORI
BALISTIC
TRANSFARMERS
DR PHUNK
FREESTYLE MANIACS
HOSTED BY CHUCKY

UV – HARDSTYLE

WASTED PENGUINZ
PSYKO PUNKZ
ISAAC
SOUND RUSH
THE PITCHER *LIVE*
STEPHANIE
WAVERIDER
REBOURNE
DEMI KANON
HOSTED BY DL!

GOLD – MILLENNIUM HARDCORE

20 YEARS OF TRAXTORM WITH
THE STUNNED GUYS, TOMMYKNOCKER, ART OF FIGHTERS,
NICO & TETTA
OPHIDIAN *BLACKBOX SET*
RUFFNECK & ENZYME X
D-PASSION
BIKE
J.D.A.
THE WISHMASTER
HOSTED BY DA MOUTH OF MADNESS

MAGENTA – EARLY HARDSTYLE

DONKEY ROLLERS *LIVE*
SCOPE DJ
JOSH & WESZ
STEPHY
SLIM SHORE
JONES
LIP DJ
HOSTED BY RENEGADE

SILVER – INDUSTRIAL

LENNY DEE
DEATHMACHINE & THRASHER
DETEST
DITHER
WAVOLIZER
WARCHETYPE
DEMANUFACTURER
HOSTED BY NO-ID

INDIGO – XTRA RAW

DELETE
THE RESISTANCE
TYPHOON
X-PANDER
KRONOS
BASS CHASERZ
KHALEESI
SOLUTIO
CHRIS ONE
HOSTED BY LIVID

YELLOW – HARD TECHNO

PETDUO
MISS DJAX
FRANK KVITTA
BMG
MINUPREN
ARKUS P

WHITE – QULT FEEST

GECK-O
A*S*Y*S
2FADED
ARGY
EYOUNG
BOLD ACTION
HOSTED BY MC D

THE CLOSING CEREMONY

DEFQON.1 LEGENDS
ADARO
BASS MODULATORS
HOSTED BY: MC VILLAIN